Turecko

Týždňové plavecké pobyty

Máte radi leto, slnko, nádhernú prírodu a more? Chcete k vylihovaniu na pláži pripojiť aj aktívnu časť oddychu? Tak ste tu správne. Strávte s nami týždeň na plaveckom kempe v Turecku. 

vedomé dýchanie, cvičenie a plávanie

 Dych a uvedomenie si svojho tela, ako s vodou na seba navzájom pôsobia, je pri plávaní kľúčové. Preto budeme robiť dýchacie cvičenia, rozhýbeme telo, zameriame sa na posilnenie stredu, koordináciu plaveckých pohybov. Naučíme sa súbor cvičení na suchu aj vo vode, ktoré vás dovedú k uvoľnenému kĺzavému kraulu. A navyše strávime aktívny oddych sami so sebou, alebo so svojimi deťmi, v krásnom prostredí s rovnako ladenými ľuďmi.

kde budeme

Kemp sa bude konať v mestečku Çıralı na juhu Turecka. Je to veľmi pekné a kľudné miesto s pomarančovníkmi a citrónovníkmi. Široko ďaleko sa rozprestiera národný park Olympos Teleferik - Tahtalı 2365m - Kemer - Antalya . Za pozornosť stoja taktiež dva skvosty, zrúcanina starovekého mesta Olimpos a ,,plamene" zvané Chiméra. 3 km dlhá pláž je čistá.

UBYTOVANIE


Ubytovanie je v Çıralı Hotel s bazénom, čistými a útulnými izbami, výbornou kuchyňou a v blízkosti pláže. Ubytovanie je v dvojlôžkových izbách s prístelkami pre deti. 

Rezervácia miesta na kempe
Svoje miesto si zaručíte a účasť potvrdíte zaplatením zálohy 350 eur/osoba. Zvyšná suma sa dopláca minimálne 4 týždne pred nástupom na pobyt. 

Platiť môžete priamo kartou cez platobnú bránu po kliknutí na označené tlačidlá, alebo priamo vkladom danej sumy na účet spoločnosti.
Do poznámky zadajte meno a dátum kurzu na ktorom sa plánujete zúčastniť

IBAN: SK7011000000002948151769
Názov účtu: Pokojné plávanie
SWIFT: TATRSKBX
Názov banky: Tatra banka, a.s.
Adresa banky: Hodžovo námestie 3, 811 06 Bratislava 1
Kód krajiny: SK

pre koho je kemp určený

Ak ste už dlhšie premýšľali nad tým, že by ste radi spravili niečo pre seba alebo rodinu, máte jedinečnú príležitosť . Náš plavecký kemp je pre každého. Či ste jednotlivec, pár, či rodina s dieťaťom, ktoré vie byť v bazéne len s trénerom. Príde si tu na svoje každý, kto má rád aktívny oddych. Našim cieľom je naučiť vás plávať jednoducho, zrozumiteľne a efektívne. To je krédom metódy Total Immersion (pokojneplavanie.com) , ktorou tréningy vedieme.

program 

S čím môžete s určitosťou rátať, je ranné cvičenie a plávanie od 7:00 do 9:00, potom raňajky a voľný program. Znovu sa budeme stretať poobede od 16:30 do 18:30, kedy budeme opäť cvičiť a plávať. Deti do 12rokov-1 tréning denne. Deň ukončíme spoločne večerou a posedením. V cene je jednodňový výlet loďou. V ostatné dni si môžete naplánovať voľný čas podľa chuti/Kemer, plamene, výlety a túry po pobreží, zrúcaninu Olympos, výstup na horu Tahtali a tď/

Čo sa naučím

Popri oddychu a vyčisteniu mysle budeme zapájať do činnosti aj svalstvo nášho tela. Na suchu si precvičíme a posilníme ochabnuté svalové partie a sprítomníme sa vedomým dýchaním. Vo vode budete rozdelení do skupín, takže sa budeme venovať každému podľa potreby, Zameriame sa na komfort vo vodnom prostredí, polohu tela pri plávaní, dýchanie a účinný záber vychádzajúci zo stredu tela. 

Pre lepšiu predstavu toho, čo vás čaká, si pozrite video. Je z  plaveckého kempu september 2020. Zúčastnili sa ho síce len dospelí, ale aj náš rodinný kemp s deťmi bude zahŕňať aj takýto výlet loďou.

termíny Termín je  5.9-12.9.2024.  Minimálny počet osôb na jeden turnus je 6dospelých. V prípade nízkeho počtu účastníkov, sa budú turnusy zlučovať. Všetko bude na dohode a komunikácii. Budeme sa snažiť vyhovieť každému a nájsť spoločne riešenie. 

začiatokTurnusy sa menia vo štvrtok. Príchod bude po dohode, budeme spolu komunikovať ohľadne leteniek, aby sme docielili jednotný príchod a odchod na letisko. Začíname v spoločnou večerou, zoznámením sa s účastníkmi a programom. Koniec je taktiež pri spoločnej večeri a zdieľaní dojmov a postrehov z kempu.

Transfer z letiska bude zabezpečený na jeden let, ideálne ak by ste sa všetci zišli na let z Viedne 9:55 spoločnosť Corendon Airlines a späť 17:20 spoločnosť Sun Express. Ak poletíte iným letom, vopred mi to oznámte. Ak bude veľký časový rozdiel medzi letmi, náklady si hradíte sami.

cena turnusu

 • 1 dospelý 980 eur + dieťa do 6 rokov zdarma /možnosť individuálnych lekcií 
 • dieťa od 6 - 12 rokov bez výuky/395 eur
 • výuka 1 krát denne/585 eur 
 • výuka 2 krát denne/695 eur 
 • nad 12 rokov - ako dospelý
 • v prípade samostatnej izby príplatok 175 eur/7 nocí
Prihlásiť sa na kemp

čo je v cene

 • ubytovanie 
 • polpenzia
 • transfer z letiska a späť
 • vedenie od vyškolených trénerov a lektorov 
 • zážitky a osobnostný rozvoj
 • natáčanie plávania a následné video analýzyČo v cene nie je

 • letenka
 • poistenie

storno poplatky

 • viac ako 2 týždne pred kempom 0 eur
 • 1-2 týždne pred kempom 300 eur
 • 7 dní a menej 450 eur