Obdarujte seba a tých, na ktorých vám záleží

Obdarovávame najbližších, priateľov, známych. Pri rôznych príležitostiach. Či sú to meniny, narodeniny, rôzne výročia, alebo sviatky ako napr. Vianoce. Darčekový poukaz na kurz plávania poteší všetky vekové kategórie. 
Zostavíme ho presne podľa vášho priania. V Bratislave je možnosť 1/2/3 dňového kurzu, v ostatných mestách prebiehajú jednodňové a dvojdňové/víkendové/ kurzy. Individuálny kurz je možný po dohode v ktoromkoľvek meste s prístupom na bazén.
Poukaz je platný až po úhrade na účet s menom. 
Platiť môžete priamo kartou cez platobnú bránu po kliknutí na označené tlačidlá, alebo priamo vkladom danej sumy na účet spoločnosti.
Do poznámky zadajte meno a dátum kurzu na ktorom sa plánujete zúčastniť

IBAN: SK7011000000002948151769
Názov účtu: Pokojné plávanie
SWIFT: TATRSKBX
Názov banky: Tatra banka, a.s.
Adresa banky: Hodžovo námestie 3, 811 06 Bratislava 1
Kód krajiny: SK

Platnosť poukazu je 6 mesiacov od dňa zakúpenia. V cene nie je zahrnutý vstup na bazén. 

Jednodňový kurz - 126 eur

Jednodňový kurz je rozdelený do dvoch častí, 90min doobeda a 90 min po obede. Pozostáva z teoretickej časti a praktickej vo vode. Vysvetlíme si, ako telo a voda na seba navzájom vplývajú.

dvojdňový kurz - 234 eur/víkendový

Dvojdňový kurz začína kurzom Balans v prvý deň a pokračuje kurzom kraul základný. Je to najkomplexnejšie vypracovaný postup cvičení, ktoré vás privedú k účinnému pohybu pri plávaní. 

trojdňový kurz ba - 206 eur

Trojdňový kurz nadväzuje na jednodňový. Prvý deň je program jednodňového kurzu, čiže 90 min doobeda a 90 min poobede. Druhý a tretí deň je po 1 hod. Odporúčam medzi prvým a  druhým dňom 1 deň pauzu, aby sa nové informácie uležali a spracovali.

Poukaz na kurz kraulu