Obdarujte seba a tých, na ktorých vám záleží

Obdarovávame najbližších, priateľov, známych. Pri rôznych príležitostiach. Či sú to meniny, narodeniny, rôzne výročia, alebo sviatky ako napr. Vianoce. Darčekový poukaz na kurz plávania poteší všetky vekové kategórie. 
Zostavíme ho presne podľa vášho priania. V Bratislave je možnosť 1/3/5 dňového kurzu, v ostatných mestách prebiehajú jednodňové kurzy. 
Poukaz je platný až po úhrade na účet s menom. Platnosť poukazu je 6 mesiacov od dňa zakúpenia. V cene nie je zahrnutý vstup na bazén. 

Jednodňový kurz - 118 eur

Jednodňový kurz je rozdelený do dvoch častí, 90min doobeda a 90 min po obede. Pozostáva z teoretickej časti a praktickej vo vode. Vysvetlíme si, ako telo a voda na seba navzájom vplývajú.

trojdňový kurz - 198 eur

Trojdňový kurz nadväzuje na jednodňový. Prvý deň je program jednodňového kurzu, čiže 90 min doobeda a 90 min poobede. Druhý a tretí deň je po 1 hod. Odporúčam medzi jednotlivými dňami deň pauzu, aby sa nové informácie uležali a spracovali.

päťdňový kurz - 276 eur

Päťdňový kurz nadväzuje na jednodňový. Prvý deň je program jednodňového kurzu, čiže 90 min doobeda a 90 min poobede. Druhý až piaty deň je po 1 hod. Odporúčam medzi prvými troma dňami deň pauzu, aby sa nové informácie uležali a spracovali.

Poukaz na kurz kraulu