Kurz kraulu je rozdelený : 2. dni- BALANs+ KRAUL ZÁKLADNÝ KURZ,   

                     alebo 1. deň- kraul základný kurz

Keď sa spoja pocity topenia, nestabilné telo, veľký odpor vody a nízka záberová sila, plávanie je ako by ste sa pokúšali na bicykli vyjsť kopec pokrytý ľadom. Tradičné plavecké techniky posilňujú všetky tieto neúčinné tendencie tým, že nútia kopať tak, že sa varí voda, rotovať rukami a plávať nekonečné vyčerpávajúce intervaly, aby ste prekonali únavu, ktorá z takej činnosti nevyhnutne vyplýva. Techniky, ktoré kladú dôraz na kop a záber, nikdy nemôžu byť účinné v médiu, ktoré je veľmi vzdorujúce a poskytuje len malú trakciu. A tým, že ignorujete svoju nerovnováhu a nestabilitu, len upevňujete svoje „bojové zručnosti“.
Rozpojte tento začarovaný kruh, uvoľnite sa vo vode/nájdite svoje TI CHI/,ziskajte stabilitu a osloboďte svoje paže a nohy natoľko, aby ste ich mohli využiť k efektívnej činnosti.

 
KURZ KRAULU BALANS+ZÁKLADNÝ cena za dvojdňový 234 eur
KURZ KRAULU ZÁKLADNÝ cena za jednodňový 126 eur
v cene nie je zahrnutý vstup na bazén, alebo prenájom dráhy

CVIČENIA NA KURZE/menu/rozdelenie-kurzov-kraulu

Poukaz 

Ste aktívny, cestujete a pohybujete sa po celom Slovensku? Máte možnosť zakúpiť si poukaz s platnosťou 6 mesiacov a využiť ho podľa svojho uváženia v ktoromkoľvek z miest, v ktorých sa kurzy konajú. Vyberte si 1dňový, alebo 2 dňový kurz, mesto, termín a
IDEME NA TO

program kurzu

Našim cieľom je budovanie komunity ľudí, ktorí sa k nám budú radi vracať. Či pri tréningoch, alebo ako priatelia. Po absolvovaní minimálne jednodňového kurzu, máte možnosť jednorazových tréningov, ktoré budú v meste v ktorom ste si robili kurz pravidelne raz za 2-3 mesiace. Všetky metódou Total Immersion/Totální Plavání/Pokojné Plávanie

Program jednodňového kurzu:
10:00 teoretická časť 
11:00 praktická časť vo vode
12:00-13:30 obed
13:30-teoretická časť
14:00 praktická časť vo vode
15:00 koniec kurzu


čo si vziať so sebou?

Na kurz si prineste plaveckú čiapku, okuliare, dvoje plavky, osušku, šľapky a hlavne chuť sa niečo nové naučiť. 

čo sa budeme učiť?

Prejdeme si základné piliere, na ktorých stojí účinnosť a dobrý pocit pri plávaní. Po absolvovaní kurzu obdržíte materiály, podľa ktorých budete naďalej pracovať. 

Kurz je skupinový a jeho cena je 126 eur, bez vstupného na bazén. Pri individuálnych kurzoch je cena rozdielna, záleží od vzdialenosti.
Na jeden termín sa môže nahlásiť maximálne 6 osôb. Minimálny počet osôb, aby sa kurz konal, sú štyri.


Po odoslaní formulára treba pozrieť aj spam. Odpovedáme každému, či už informatívne o príprave kurzov v daných mestách, alebo zasielam aktuálne novinky. Napíšte mi prosím, či vám prišla odpoveď. V prípade. že od vás neobdržím spätnú väzbu, budem vás kontaktovať telefonicky, alebo sms-kou.

Vyberte mesto, v ktorom by ste sa radi zúčastnili jednodňového alebo dvojdňového kurzu kraulu metódou total immersion

.

Vyber si mesto na 1 dňový kurz